MİSAFİR DEĞERLENDİRMELERİ

Ailece Gönül Rahatlığıyla Konaklayacağınız Butik Hotel..

Hotele çok fazla rezervasyon yapıldığınven ve biz Thomas Cook aracılığıyla bir turla geldiğimizden bu hotelde yalnızca 2 gece kaldık. Gece 4'te geldik ve iyi bir karşılama gördük. Çalışanlar bar etrafında yemek yiyorlardı, hatta bizle yemeklerini paylaşmayı teklif ettiler. Çalışanlar oldukça yardımsever ve dost canlısıydı ve kendi hotelimize geri dönserk de restorana yeniden geldik. Havuz bölgesi ufak olsa da plaj yolun hemen karşısındaydı ve mükemmel yemekler ile buz gibi Efes sunuyorlardı.

Helen Sedef - Helen Sedef

İçten Samimi

Kendinizi şehir merkezindeki evinizde hissedeceksiniz.. Odalar temiz ve yeterli.. Personel Sıcak ve ilgili.. Yemekler lezzetli ve yeterli.. Plaj hemen karşınızda.. Şehir ise yürüyerek 15 dk.. Sabah deniz sesi ile uyanmak..

Mehmet Akdeniz - Mehmet Akdeniz

Harika bir otel

Yarım pansiyon kaldığımız otelde istendiğinde alakart Restaurant'ı 24saat açık uygun fiyatlı müthiş lezzetli yemeklerle hizmet veriyorlar sabah ve akşam yemeği hijyen ve damak tadı gayet başarılı konaklama dört dörtlük, denize sıfır verdiğiniz ücreti fazlasıyla hakkı'nı veren bir tesis teşekkürler Wien Hotel..

Selen Gümüş - Selen Gümüş